fb
yt
rada
contact
eu

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Operacja mająca na celu "Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Efektywne wdrożenie Lokalnej Strategii Rozwoju.

Po raz kolejny organizujemy plener malarski dla osób z naszego terenu działania. Tegoroczna edycja odbędzie się 19 maja 2018 roku w godzinach od 10:00 do 14:00 na placu przy krytej pływalni w Głogowie Młp. (ul. Parkowa 15).

W plenerze malarskim może wziąć udział każdy bez względu na wiek. Przypominamy jednak, że w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność opiekuna.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy przesłać swoje zgłoszenie zawierające imię i nazwisko, adres, numer telefonu, datę urodzenia i pesel na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć je do siedziby biura Stowarzyszenia przy ul. Rzeszowskiej 29A w Sokołowie Młp. (karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej).

Zapewniamy wszystkim uczestnikom przybory malarskie, catering oraz pomoc doświadczonego instruktora malarstwa.

Prace wykonane podczas pleneru zostaną przekazane Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania „EUROGALICJA”. Spośród nich zostaną wybrane i nagrodzone te najlepsze, wybrane przez powołaną w tym celu Komisję Konkursową. Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas uroczystego wernisażu.

Dokładne zasady uczestnictwa w konkursie zostały opisane w Regulaminie zamieszczonym poniżej.

Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Zastrzegamy jednak, że zadbamy o równomierny rozkład uczestników z każdej gminy wchodzącej w skład obszaru działania Stowarzyszenia LGD EUROGALICJA.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) bądź telefoniczny (17 771 00 05).

 

Terminy:

  • przyjmowanie zgłoszeń do udziału w plenerze malarskim „Majówka z EUROGALICJĄ” - do 7 maja 2018 r.
  • wernisaż z ogłoszeniem wyników konkursu – informacja będzie udostępniona na stronie www.eurogalicja.org

 

Załączniki:

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa

Zgoda rodzica

 

PLAKAT PLENER 2018maly

KONTAKT

STOWARZYSZENIE LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA "EUROGALICJA"
ul. Rzeszowska 29A, 36-050 Sokołów Młp.
NIP: 5170243721 REGON: 180300863


tel.: (017) 771-00-05
e-mail: biuro@eurogalicja.org

Polityka prywatności

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami.
Klauzula informacyjna dotycząca newslettera.