fb
yt
rada
contact
eu

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Operacja mająca na celu "Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Efektywne wdrożenie Lokalnej Strategii Rozwoju.

Wójt Gminy Krasne zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym pt. „ETNOGRAFIA WCZORAJ I DZIŚ”.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży szkolnej z obszaru Stowarzyszenia LGD „EUROGALICJA”, (tj. z terenu gmin Krasne, Kamień, Czarna, Trzebownisko, Głogów Młp. i Sokołów Młp.), a zadaniem jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej współczesną kreację damską lub męską wzorowaną na regionalnych strojach ludowych pochodzących z Podkarpacia.

Na laureatów czekają nagrody! 

Konkurs realizowany jest przez Gminę Krasne, przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Biblioteką w Krasnem, w ramach projektu grantowego pt. „Rozwijanie aktywności społeczności lokalnej oraz kultywowanie i promowanie tradycji ludowych poprzez zakup strojów ludowych dla grup artystycznych z terenu Gminy Krasne” współfinansowanego z poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020.

Regulamin Konkursu

Karta zgłoszeniowa

Etnografia wczoraj i dzis plakat h

 

 

KONTAKT

STOWARZYSZENIE LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA "EUROGALICJA"
ul. Rzeszowska 29A, 36-050 Sokołów Młp.
NIP: 5170243721 REGON: 180300863


tel.: (017) 771-00-05
e-mail: biuro@eurogalicja.org

Polityka prywatności

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami.
Klauzula informacyjna dotycząca newslettera.