fb
yt
rada
contact
eu

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Operacja mająca na celu "Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Efektywne wdrożenie Lokalnej Strategii Rozwoju.

Po raz kolejny organizujemy plener malarski dla osób z naszego terenu działania. Tegoroczna edycja odbędzie się 29 maja 2019 roku na placu przy Kościele Św. Marii Magdaleny w Malawie.

W plenerze malarskim może wziąć udział każdy bez względu na wiek. Przypominamy jednak, że w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność opiekuna.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy przesłać swoje zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć je do siedziby biura Stowarzyszenia przy ul. Rzeszowskiej 29A w Sokołowie Młp. (karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej).

Zapewniamy wszystkim uczestnikom przybory malarskie, catering oraz pomoc doświadczonego instruktora malarstwa.

Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Zastrzegamy jednak, że zadbamy o równomierny rozkład uczestników z każdej gminy wchodzącej w skład obszaru działania Stowarzyszenia LGD EUROGALICJA.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) bądź telefoniczny (17 771 00 05).

 

Załączniki:

karta zgłoszeniowa na plener

Zgoda rodzica

 

plakat plener 2019m

KONTAKT

STOWARZYSZENIE LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA "EUROGALICJA"
ul. Rzeszowska 29A, 36-050 Sokołów Młp.
NIP: 5170243721 REGON: 180300863


tel.: (017) 771-00-05
e-mail: biuro@eurogalicja.org

Polityka prywatności

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami.
Klauzula informacyjna dotycząca newslettera.