fb
yt
rada
contact
eu

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Operacja mająca na celu "Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Efektywne wdrożenie Lokalnej Strategii Rozwoju.

Nabór: II/2017 "Rozwój działalności gospodarczej"

Tytuł operacji: Rozwój konkurencyjności i innowacyjności firmy Hammerland Workshop poprzez tworzenie solemaranów

Wnioskodawca: Hammerland Workshop Waldemar Kidacki

Image10 m

Fot. Wnioskodawca

 

Cel operacji: Realizacja operacji miała na celu wzrost aktywności gospodarczej obszaru LSR na rzecz konkurencyjności zatrudnienia poprzez rozwój innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstwa. Realizacja operacji przyczyniła się do rozwoju turystyki, utworzenia produktu turystycznego – katamaran solarny, promocję sportów wodnych i wypoczynku. Celem była promocja innowacyjnych rozwiązań służących ochronie środowiska.

Wartość operacji: 87 407,00 zł

Opis: W ramach działalności produkowane są solemarany – inaczej katamarany solarne. Są to jednostki pływające zgłoszone do Polskiego Rejestru Statków. Ich zaletą jest to, że nie wymagają wkładu mięśni człowieka, mają wysoką wydajność. Są to produkty luksusowe, wyposażone w dodatkowe atrakcje, takie jak: barek chłodzący, uchwyty do kamerek, nagłośnienie itp. W ramach operacji zakupiony został sprzęt niezbędny do wykonywania solemaranów tj. ploter frezujący, wycinarka plazmowa, zestaw do natrysku absorbera styrenu, zestaw narzędzi do formowania powłok poliestrowych, nitownica pneumatyczna oraz nóż oscylacyjny tnący. Zatrudniono jednego pracownika – laminatora powłok poliestrowych.

KONTAKT

STOWARZYSZENIE LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA "EUROGALICJA"
ul. Rzeszowska 29A, 36-050 Sokołów Młp.
NIP: 5170243721 REGON: 180300863


tel.: (017) 771-00-05
e-mail: biuro@eurogalicja.org

Polityka prywatności

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami.
Klauzula informacyjna dotycząca newslettera.