fb
yt
rada
contact
eu

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Operacja mająca na celu "Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Efektywne wdrożenie Lokalnej Strategii Rozwoju.

Nabór: V/2017 "Budowa lub modernizacja niekomercyjnych obiektów infrastruktury rekreacyjno-wypoczynkowej i turystycznej"

Tytuł operacji: Budowa skateparku w miejscowości Głogów Małopolski

Wnioskodawca: Gmina Głogów Małopolski

 DSC 0001 m

Fot. Wnioskodawca

 

Cel operacji: Celem operacji było wzmocnienie roli centrum miasta i gminy Głogów Małopolski jako przestrzeni spotkań i rekreacji oraz zwiększenie atrakcji turystycznych miejscowości.

Wartość operacji: 154 248,00 zł

Opis: Przedmiotem zadania było zbudowanie skateparku w Głogowie Małopolskim. Na specjalny tor przeznaczony do uprawiania sportów ekstremalnych składa się kilka elementów o łukowym kształcie, pokrytych ciemną, wodoodporną sklejką z odciskiem siatki. Wszystkie urządzenia o wysokości powyżej 1m posiadają poręcze ochronne wzdłuż tyłu i boków podestów. Skatepark znajduje się w pobliżu istniejących obiektów rekreacyjnych – krytej pływalni „Wodnik”, kortów tenisowych, boiska sportowego – tworząc całościowo atrakcyjny kompleks sportowy. Obiekt przeznaczony jest do jazdy na rowerach typu BMX, rolkach, deskach, hulajnogach i wyposażony jest w elementy do jazdy dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych.

KONTAKT

STOWARZYSZENIE LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA "EUROGALICJA"
ul. Rzeszowska 29A, 36-050 Sokołów Młp.
NIP: 5170243721 REGON: 180300863


tel.: (017) 771-00-05
e-mail: biuro@eurogalicja.org

Polityka prywatności

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami.
Klauzula informacyjna dotycząca newslettera.