fb
yt
rada
contact
eu

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Operacja mająca na celu "Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Efektywne wdrożenie Lokalnej Strategii Rozwoju.

W związku z aktualizacją Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2023 (LSR), zapraszamy mieszkańców naszego obszaru do wzięcia czynnego udziału w konsultacjach społecznych.

Potrzeba aktualizacja LSR wynika z możliwości wykorzystania oszczędności powstałych na poszczególnych przedsięwzięciach wynikających z różnic kursowych spowodowanych zmianą kursu euro.

Powstałe w wyniku przeliczeń kwoty oszczędności zostają przeniesione na przedsięwzięcia związane z rozwojem przedsiębiorczości, cieszące się największym zainteresowaniem wśród mieszkańców.

W przedstawionej do konsultacji Lokalnej Strategii Rozwoju dane liczbowe mogą ulec nieznacznym zmianom spowodowanym wahaniem kursu euro, natomiast nie zmienią się przedsięwzięcia, na które zostaną przesunięte oszczędności.

Zapraszamy do zapoznania się z zaproponowanymi zmianami.

Wszelkie uwagi do zaproponowanych zmian prosimy przysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 25 listopada 2020 roku do godziny 12:00.

 

Projekt zamiany LSR - link

Ankieta do proponowanych zmian

KONTAKT

STOWARZYSZENIE LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA "EUROGALICJA"
ul. Rzeszowska 29A, 36-050 Sokołów Młp.
NIP: 5170243721 REGON: 180300863


tel.: (017) 771-00-05
e-mail: biuro@eurogalicja.org

Polityka prywatności

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami.
Klauzula informacyjna dotycząca newslettera.