fb
yt
rada
contact
eu

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Operacja mająca na celu "Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Efektywne wdrożenie Lokalnej Strategii Rozwoju.

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „EUROGALICJA”  informuje, że w najbliższym czasie odbędzie się Walne Zebranie Członków w formie spotkania bezpośredniego oraz za pomocą komunikacji elektronicznej (online). Ci z Państwa, którzy preferują udział w zebraniu w formie elektronicznej prosimy o przesłanie do dnia 20.04.2021 r. skanu/zdjęcia wypełnionej i podpisanej zgody załączonej poniżej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Jednocześnie informujemy, że na adres e-mail, którym przesłana zostanie w/w zgoda biuro LGD „EUROGALICJA”, odeśle link z dostępem do zdalnego udziału w Walnym Zebraniu Członków. Osoby, które nie prześlą zgody nie będą mogły uczestniczyć w obradach w formie online.
Udział w Walnym Zebraniu Członków będzie możliwy za pośrednictwem komputera lub telefonu z dostępem do Internetu. Test połączenia będzie można wykonać w terminie uzgodnionym telefonicznie z biurem LGD.
W trakcie obrad odbędą się głosowania.  W przypadku uczestnictwa w formie online głosowania przeprowadzane będą w następujący sposób: Przewodniczący odczyta imię i nazwisko uczestnika i zada pytanie czy głosujący oddaje swój głos: „za”, „przeciw” czy „wstrzymuje się od głosu” po czym wynik głosowania zostanie odnotowany przez sekretarza zebrania.
O dokładnym terminie Walnego Zebrania Członków poinformujemy w późniejszym terminie.

Zgoda na udział w zdalnym Walnym Zebraniu Członków

 

Członkowie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "EUROGALICJA", którzy jeszcze nie wyrazili zgody na informowanie o Walnym za pomocą poczty elektronicznej prosimy o wypełnienie i przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. poniższego oświadczenia:

Oświadczenie

 

KONTAKT

STOWARZYSZENIE LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA "EUROGALICJA"
ul. Rzeszowska 29A, 36-050 Sokołów Młp.
NIP: 5170243721 REGON: 180300863


tel.: (017) 771-00-05
e-mail: biuro@eurogalicja.org

Polityka prywatności

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami.
Klauzula informacyjna dotycząca newslettera.