fb
yt
rada
contact
eu

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Operacja mająca na celu "Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Efektywne wdrożenie Lokalnej Strategii Rozwoju.

1. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „EUROGALICJA” udostępnia czytelnikom portalu usługi wymagające rejestracji konta użytkownika – newsletter, internetowy punkt konsultacyjny.

2. Rejestracja konta użytkownika w portalu jest bezpłatna. Dane wymagane do rejestracji konta użytkownika w przypadku newslettera to imię oraz adres email. Dane wymagane do rejestracji w Internetowym punkcie konsultacyjnym to adres email, imię i nazwisko, nazwa ulicy, miejscowość, kod pocztowy, telefon oraz indywidualne hasło użytkownika.

3. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „EUROGALICJA” nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych pod tekstami.

4. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „EUROGALICJA” zastrzega sobie prawo moderowania oraz redagowania treści komentarzy i wpisów w Kalendarium i Internetowym Punkcie Konsultacyjnych.

5. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „EUROGALICJA” zastrzega sobie prawo do usuwania treści niezgodnych z prawem, wulgarnych i innych naruszających podstawowe zasady współżycia społecznego.

6. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „EUROGALICJA” zachowuje prawo do uniemożliwienia użytkownikowi dalszego korzystania z konta w dowolnym momencie i bez uprzedniego kontaktu z użytkownikiem, w szczególności ze względów technicznych lub na skutek naruszenia przez użytkownika podstawowych zasad współżycia społecznego. Każdy użytkownik ma możliwość raportowania do Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „EUROGALICJA” komentarzy i wpisów niezgodnych z powyższymi zasadami.

7. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „EUROGALICJA” zastrzega sobie prawo do publikacji treści reklamowych w portalu oraz newsletterach.

8. Dane użytkowników zebrane podczas rejestracji nie są udostępniane przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „EUROGALICJA” osobom trzecim. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „EUROGALICJA” zastrzega jednak, że w przypadku podejrzenia popełnienia przestępstwa przez danego użytkownika może udostępnić wspomniane dane dotyczące jego osoby odpowiednim organom państwowym w sytuacji, gdy przedstawią one odpowiedni nakaz sądowy.

9. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami) Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „EUROGALICJA” zapewnia użytkownikom portalu możliwość wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Dodatkowo, na wniosek użytkownika dane te mogą zostać w każdej chwili usunięte z bazy Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „EUROGALICJA” . Użytkownik może również w dowolnej chwili zamówić subskrypcję lub zrezygnować z subskrypcji newslettera, i/lub innych usług wymagających rejestracji.

10. Powyższa Polityka Prywatności wchodzi w życie w dniu jej opublikowania na dedykowanej podstronie portalu Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „EUROGALICJA” i obowiązuje do odwołania lub zmiany.

11. Brak akceptacji Polityki Prywatności danej usługi oznacza brak możliwości pełnego korzystania z konta użytkownika w portalu Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „EUROGALICJA”.

KONTAKT

STOWARZYSZENIE LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA "EUROGALICJA"
ul. Rzeszowska 29A, 36-050 Sokołów Młp.
NIP: 5170243721 REGON: 180300863


tel.: (017) 771-00-05
e-mail: biuro@eurogalicja.org

Polityka prywatności

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami.
Klauzula informacyjna dotycząca newslettera.